آموزش تخصصی خوانندگی

آموزش تخصصی خوانندگی و صداسازی از مبتدی تا پیشرفته

پکیج دوره جامع آموزش خوانندگی

یکی از کامل‌ترین، جامع‌ترین و تأثیر گذارترین آموزش‌هایی که در حال حاضر توی بحث آموزش خوانندگی وجود داره که شامل 4 فصل آموزشی هستش

پکیج دوپینگ در خوانندگی

دوره دوپینگ در آموزش خوانندگی، آموزشی متفاوت و منحصر به فرد از آکادمی پورپروین است که ما معتقدیم هیچ نمونه دیگری از آن وجود ندارد.

فصل اول دوره آموزش خوانندگی

دوره جامع خوانندگی - فصل 1

توی این بخش از آموزش به مواردی از آموزش صداسازی می‌پردازیم که بیشتر هدف اون جلوگیری از آسیب‌های ناشی از خوندنه....................

فصل دوم دوره آموزش خوانندگی

دوره جامع خوانندگی - فصل 2

در این بخش به واسطه الگو های مشابه به سراغ نت‌ های بالاتر میریم و سعی می‌کنیم تا به هنرجو کمک کنیم تا اون قله‌ها رو هم فتح کنه...

فصل سوم دوره آموزش خوانندگی

دوره جامع خوانندگی - فصل 3

مسلماً تنفس صحیح یکی از کلیدی ترین معضلات یک خواننده در اجرا هستش. زیرا تنفس صحیح به بیان نت‌ها در زمان...

فصل چهارم دوره آموزش خوانندگی

دوره جامع خوانندگی - فصل 4

این مبحث از آموزش از دو بخش کلی تشکیل شده. بخش اول: انتخاب آهنگ موفق و استاندارد. بخش دوم: استودیو خوانی..........

پکیج دوره جامع آموزش خوانندگی دقیقا چیه؟

این پکیج شاید یکی از کامل‌ترین، جامع‌ترین و تأثیر گذارترین آموزش‌هایی باشه که در حال حاضر توی بحث آموزش خوانندگی وجود داره که شامل 4 فصل آموزشی هستش.

چند هدیه ویژه و رایگان با تهیه دوره جامع آموزش خوانندگی:

پشتیبانی بی نظیر

نقطه قوت این پکیج پشتیبانی بی‌نظیریه که به همراه داره. یعنی هر زمان که هنرجو به هر اشکال و ایرادی برخورد کنه توی واتسپ از تیم پشتیپانی سوال می‌کنه و مشکلش بررسی می‌شه و پاسخ و راهنمایی به اون فرد ارائه می‌شه.

در این حالت پکیج شبیه ساز بسیار مناسبی از کلاس‌های حضوری هستش.

نمونه کارهای شرکت کنندگان در دوره ها

نمونه کارهای شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آکادمی پورپروین

اشکان استکی
کامیار مکی
امیرحسین معینی تبار
جمال طاهری
امیر حسین حاجی علی
سیروس لطفی

چرا برای آموزش خوانندگی باید آکادمی پورپروین رو انتخاب کنم؟

توی آکادمی پورپروین سعی ما بر این بوده که آموزش‌ها رو به گونه‌ای طراحی کنیم که مفیدترین پترن‌ها رو در کم‌ترین زمان و بهترین شکل در اختیار داشته باشید. البته لازم به ذکر هم هست که نوع تدریس و بیان موضوعات هم بسیار ساده هست و هنرجو اصلاً احساس گیجی و سر در گمی نمی‌کنه. غالب آموزش‌ها به صورت ویدیو پکیج هستش و خوبی این آموزش‌ها این هستش که می‌تونید توی هر ساعتی از شبانه روز از آموزش‌ها استفاده کنید و کلی سرعت یادگیریتون رو بالا ببرید و در عین حال اگر مبحثی رو متوجه نشدید بارها و بارها اون رو ببینید تا کامل براتون جا میفته اون مبحث.

آیا این آموزش ها برای خانم ها هم مناسب هستش؟

بله تمامی آموزش ها به صورت یکسان برای آقایون و خانم ها طراحی شده. ولی تمرین ها برای گام خانم ها و آقایون تفکیک شده و توی دوره قرار گرفته.

آموزش خوانندگی توی آکادمی پورپروین دقیقاً چیه؟

ما توی آکادمی دو موضوع اصلی رو توی آموزش‌هامون در نظر گرفتیم. مورد اول صدا سازی: مسلما مهمترین و اساسی ترین و پایه ای ترین چیزی که باید یک خواننده یاد بگیره صداسازی هستش و در عین حال بعد از یادگیری تا آخر عمر موسیقی خودش باید تمرینات صداسازی رو انجام بده و اون رو کنار نذاره. مورد دوم: تجربیات و تکنیک هایی که مربوط به خود آکادمیه و توی اون سعی کردیم بهتون اصولی رو یاد بدیم که شاید برای به دست آوردن و رسیدن بهش باید خودتون سال ها تجربه می کردید.

پکیج آموزش خوانندگی برای چه سطحی مناسب هستش؟

از دید ما دو حالت کلی برای هنرجوها وجود داره. حالت اول: فردی که خام هستش و هیچ آموزشی ندیده. با توجه به اینکه آموزشها از صفر شروع شده و بسیار ساده بیان شده، به صورتی که کاملا احساس حضور توی کلاس رو میکنید توصیه میکنیم که حتماً از آموزشهای پکیج استفاده کنید. چرا؟ چون هم بسیار قابل فهم هستش و هم اینکه سریعتر به نتیجه میرسید حالت دوم: فردی که قبلا آموزش دیده. توصیه میکنیم این افراد یا مباحثی رو که بیشتر ضعف دارن تهیه کنن ولی اگر میخوان تمام مباحث رو داشته باشن، کمک اصلی پکیج به این دسته از افراد این هستش که تجدید قوا میشن و در عین حال با انجام تمرینات هر روزه صدایی همواره آماده ای رو خواهند داشت.

ممکن است بدانید

ممکن است بخواهید بدانید

هر کسی میتونه توی حموم آواز بخونه و از صدا و خوندن خودش لذت ببره. ولی باید این رو در نظر بگیریم که آیا همه از این مورد لذت میبرن یا نه؟ خوانندگی به دلایلی که در ادامه راجع بهش صحبت میکنیم نیازمند داشتن علم هستش و بدون آموزش خوانندگی و تکنیکهای صداسازی فقط ناچار هستیم در حموم خونمون خوانندگی کنیم.

همه ما میدونیم که موسیقی هنر اول از هنر هفتگانه هستش و به نظر ما خوانندگی توی موسیقی هم از ارزش و اعتبار زیادی برخورداره. چرا؟ چون شاید تأثیرگزاری بیشتری داره و در عین حال همیشه صدای خواننده همراه خواننده هستش. بیایم و در نظر بگیریم که صدای یه خواننده مثل یک ساز هستش. اگر این چنین در نظر بگیریم خواننده از صداش توی هر جا و هر مکانی میتونه از اون استفاده کنه. ولی برای نوازندگی ساز نیاز داریم که سازمون خوش طنین باشه و در عین حال هم نوازندگی اون ساز رو به خوبی بلد باشیم. همونطور که در بالا بهش اشاره کردیم صدا برای یه خواننده مثل ساز برای یک نوازنده هستش. پس باید صدامون رو هم خوش طنین کنیم و تکنیکهایی رو یاد بگیریم تا بتونیم بهتر بخونیم که همه این موارد رو توی آموزش خوانندگی یاد میگیریم

به جرأت میتونیم بگیم که همه آدمای روی کره زمین چه زن باشن و چه مرد،حداقل یک بار خوندن رو تجربه کردن. چه توی خلوت خودشون چه توی جمع دوستانشون. این مورد یعنی اینکه همه آدمها تو درونشون یه علاقه خاصی به این هنر داشتن. بعضی از اون آدمها حتی بدون یک جلسه آموزش خوانندگی و صداسازی دیدن خوب میخونن و بعضیهای دیگه حتی با اینکه چندین جلسه آموزش دیدن و کلاس هم رفتن هنوز خوب نمیخونن. شاید فکر کنید اون دسته اول استعداد دارن ولی دسته دوم بی استعداد هستن ولی واقعیت این هستش که خیلی از اون دسته دومیها حتی مستعدتر بودن نسبت به دسته اول فقط هنوز اون استعداد در اونها شکوفا نشده که با آموزش خوانندگی صحیح و اصولی میتونن به نتیجه مطلوب برسن.

غالب اساتید برتر دنیا بر این اعتقاد هستند که تنها 2 %از آدمها نمیتونن خواننده بشن و بقیه افراد با فراگیری آموزش خوانندگی دیر یا زود میتونند حس خوب خوانندگی اصولی رو تجربه کنند. پس اگه دوست دارید خوانندگی کنید تحقیرها رو کنار بذارید و به تمسخرها توجه نکنید و تلاش کنید. فقط توجه داشته باشید مسیر آموزش خوانندگی بسیار سخت هستش ولی برای فردی که علاقمند هستش همراه با سختی، لذت بخش هم هست.

همونطور که میدونید یکی از اکتیو ترین بخش های آکادمی بخش تولید تک آهنگ و آلبوم موسیقی هستش که اصولاً افراد زیادی همیشه در نوبت تست خوانندگی هستند تا بتونن از شرایط ویژه و تخفیف های هزینه های تولید برای افراد پذیرفته شده استفاده کنن، که اصولاً کسانی که توی دوره جامع شرکت کردن، هم شانس بهتری در تست خوانندگی دارند و هم خارج از نوبت می تونن مورد ارزیابی قرار بگیرند.

مهارت های شما پس از این دوره

دریافت حضوری
دانلود آنلاین
ارسال دوره

پاسخ به سوالات متداول

برخی از سوالات متداول دوره آموزش خوانندگی

1. کلاس حضوری و آنلاین هم در آکادمی برگزار می‌کنید؟

متاسفانه خیر. چون در صورت برگزاری کلاس‌های حضوری و آنلاین تعداد کمی از هنرجوها میتونن در کلاس‌ها شرکت کنند.

2. چه قدر با دیدن آموزش می‌تونم پیشرفت کنم؟

با دیدن آموزش‌ها توی هر سطح از خوانش که باشید 30 تا 40 درصد رشد می‌کنید و با تکرار تمرینات این درصد افزایش پیدا می‌کنه.

3. از چند سالگی می‌تونیم شروع کنیم به آموزش دیدن؟

اگر به بلوغ صدایی رسیده باشید مشکلی برای شروع آموزش ندارید ولی اگر هنوز به بلوغ صدایی نرسیدید پیشنهاد ما این هستش که آموزش خوانندگی و صداسازی رو شروع نکنید.

4. آموزش‌ها رو به چه صورت می‌تونیم تهیه کنیم؟

دوره جامع آموزش خوانندگی رو به 2 شکل دانلودی و فایل آموزشی در فلش مموری که به وسیله پست ارسال میشه میتونید دریافت کنید.

Subscribe
Notify of
guest
16 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سیما
سیما
آوریل 28, 2020 10:17 ق.ظ

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آموزش خوانندگی چیه؟

لیان
لیان
می 1, 2020 12:38 ب.ظ
Reply to  سیما

درود
کدوم دوره آموزش خوانندگی مد نظرتون هستش؟

سپهر سعادتی
سپهر سعادتی
سپتامبر 21, 2020 5:42 ب.ظ

کتاب یا جزوه هم برای آموزش ارائه میدید؟

لیان
لیان
اکتبر 5, 2020 1:35 ب.ظ

درود. آموزش های خوانندگی به صورت ویدیویی هستش

فرشته
فرشته
آگوست 10, 2021 10:12 ق.ظ

سلام . شما آموزش خوانندگی برای بانوان هم انجام میدید یا فقط به آقایون آموزش میدید؟

missjaf
آگوست 11, 2021 4:09 ب.ظ
Reply to  فرشته

درود
با خرید پکیج دوره آموزش خوانندگی هم بانوان هم آقایون می توانند به راحتی دوره آموزش خوانندگی را بگذرانند.

لیان
لیان
آگوست 12, 2021 5:23 ب.ظ
Reply to  missjaf

درور بر شما
بله توی دوره تمرین های آقایون با خانم ها متفاوت هستش و پترن های جدا داخل دوره قرار داره
برای دریافت اطلاعات بیشتر میتونید از طریق ارتباط با ما با مجموعه در تماس باشید

علیرضا
علیرضا
آگوست 13, 2021 4:02 ب.ظ
Reply to  لیان

سلام .از کجا بفهمیم صدای خوبی برای خوانندگی داریم؟

لیان
لیان
سپتامبر 4, 2021 10:56 ق.ظ
Reply to  علیرضا

درود بر شما
جنس صدا کاملا یه چیز سلیقه ای هستش
و ما بر این اعتقاد داریم که همه افراد میتونن بخونن فقط با آموزش دیدن اصولی خوندن رو یاد میگیرن و از خوندنشون میتونن لذت ببرن
توی پیج اینستاگرام آکادمی خیلی راجع به این موضوع صحبت شده

انسیه
انسیه
سپتامبر 5, 2021 6:20 ب.ظ

سلام . شما آموزش خوانندگی رایگان هم در آموزشگاهتون دارید؟

لیان
لیان
سپتامبر 14, 2021 5:13 ب.ظ
Reply to  انسیه

درود بر شما
برای استفاده از آموزش های رایگان میتونید از بخش ویدیوهای آموزشی استفاده کنید

سجاد
سجاد
سپتامبر 7, 2021 4:00 ب.ظ

سلام. اگر من بخوام آموزش خوانندگی از صفر تا صد را شروع کنم باید پکیج تهیه کنم یا از طریق ویدیوهایی که در آپارات گذاشتید میتوانم خواننده شدن را یاد بگیرم؟

لیان
لیان
سپتامبر 14, 2021 5:12 ب.ظ
Reply to  سجاد

درود بر شما
ویدیوهای آموزشی رایگانی که چه در سایت و چه در آپارات وجود دارن به صورت پیوسته و جامعه نیستن. اگر مبتدی هستید بهتر هستش دوره جامع رو تهیه کنید تا از ابتدا و به صورت پیوسته آموزش ببینید

علیرضا
علیرضا
سپتامبر 11, 2021 12:44 ب.ظ

سلام . خسته نباشید . من خیلی دوست دارم که خوانندگی رو شروع کنم . و قصد دارم برای آموزش خوانندگی اقدام کنم . ولی سبکی که من می پسندم و فکر میکنم که به صدام بخوره سبک پاپ هست. ممنون میشم در مورد خوانندگی پاپ راهنماییم کنیم . مثلا از کجا باید خوانندگی پاپ را شروع کنم؟

missjaf
سپتامبر 11, 2021 12:59 ب.ظ
Reply to  علیرضا

درود بر شما
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد آموزش خوانندگی پاپ از این صفحه استفاده کنید.

لیان
لیان
سپتامبر 14, 2021 5:10 ب.ظ
Reply to  علیرضا

درود بر شما
شما باید دوره صداسازی رو بگذرونیدو توی دوره جامع آموزش خوانندگی کلیه تکنیک‌هایی که نیاز هست و باید یه خواننده بلد باشه رو آموزش دادیم. برای ثبت نام توی دوره هم میتونید از طریق دوره های آموزشی اقدام کنید