آکادمی خوانندگی پورپروین در بخش تست خوانندگی و تست صدا به واسطه بررسی یه سری پارامترها قصد دارد افراد رو از هم تفکیک کند و اون‌هایی رو که استعداد و توانایی لازم رو دارن شناسایی کند.

خیلی از افراد جامعه علاقه‌مند به خوانندگی هستن ولی به طور حتم همه اونها توانایی و صلاحیت لازمه رو برای خواننده شدن ندارن (البته به این معنی نیستش که اون افراد اصلا حق خوندن رو ندارن)

این مورد کمک می‌کنه که احتمال پیشرفت در به شهرت رسیدن و برند شدن فرد بیشتر بشه.

روش‌های ثبت نام در تست صدا

divider

تماس با شماره 77202587-021 (ایام هفته جز سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 11 الی 19)

فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

  عدد 21 را به سامانه پیامکی 10002188469283 ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

  مسلما همه افرادی که توی تست صدا برای خوانندگی رایگان شرکت می‌کنن در یک سطح از آموزش نیستن، بعضی از افراد کلاس‌های خوانندگی متعددی رفتن، ساز کار کردن که یقینا بهشون کمک می‌کنه که بهتر بخونن و بعضی افراد هم به شکل تجربی کار کردن و هیچ گونه آموزش آکادمیکی ندیدن.

  توی این تست ما افراد رو نسبت به خودشون می‌سنجیم.

  مسلما سطح توقع ما از اون‌هایی که دوره گذروندن بیشتر هستش یعنی از دید ما سطح استعداد افراد اهمیت بیشتری داره چون به این باور اعتقاد داریم که بازدهی کار کردن با فرد مستعدتر به مراتب بیشتر هستش تا کسی که سال‌ها آموزش دیده.

  پس توصیه ما این هستش که برای تست صدا فقط با تکیه به سواد آکادمیک تون نیایید و بیشترین چیزی که باید همراه خودتون داشته باشید: ذوق و قریحه و شعور ذاتیتون از موسیقی هستش

  pourparvin-logo

  تست خوانندگی در مرکز آکادمی پورپروین فقط به صورت حضوری برگزار می‌شه

  می‌دونیم که برای خیلی از افراد خصوصا کسانی که در شهرهایی به غیر از تهران زندگی می‌کنن سخت هستش که برای شرکت در تست خوانندگی به صورت حضوری بیان، ولی بیایم یکم عمیق و واقعی به این قضیه نگاه کنیم:

  از دید ما خوانندگی حرفه‌ای و موفقیت در مارکتینگ موسیقی یه فرایند سخت، جدی و طاقت فرساست.

  قرار نیست ما توی خونه بشینیم و همه شرایط مهیا باشه و خیلی راحت بتونیم به نتیجه دلخواهمون برسیم.

  خیلی از مراکز، تست صدا رایگان رو به صورت غیر حضوری و از طریق ارسال فایل صوتی برگزار می‌کنند. به این روش اشکالات زیادی وارد هستش که ما به احترام اون عزیزان از بیان این اشکالات صرف نظر می‌کنیم.

  علت اصلی برگزاری تست صدا برای خوانندگی به صورت حضوری این هستش که باید عواملی چون جدیت، تلاشگری، فرکانس گیری صحیح گوش و عوامل دیگه‌ای که از اهمیت زیادی در موفقیت فرد برخورداره بررسی بشه.

  صدای خوب داشتن یک شرط لازم است اما کافی نیست

  در اینجا متوجه این موضوع شدید که توی تست فقط صدای شما مورد بررسی قرار نمی‌گیره، خیلی از عوامل دیگه هم توی تست مد نظر هستش که کیفیت صدای خواننده فقط یک هزارم درصد این موارد هستش.

  برای تست خوانندگی باید چند قطعه از خوانندگان مختلف (حد اقل 2 قطعه) که علاقه دارید رو آماده کنید. توی تست صدا آکادمی پورپروین ، شما بدون آهنگ کار رو باید اجرا کنید.

  باید توجه داشته باشید که انتخاب اون آهنگ‌ها هم یکی از موارد مهم توی تستتون هستش. چون یکی از مواردی که توی تست بررسی میشه، سلیقه شماست.

  سعی کنید توی تست، خود واقعیتون باشید؛ هر قدر صدا و انتخاب شما آینه‌ای تمام قد از درون شما باشه تست نتیجه دقیق تری رو به ما نشون میده.

  تست صدا و تست خوانندگی رایگان
  استرس و نگرانی

  دلیلی برای استرس و نگرانی وجود ندارد

  داشتن استرس و نگرانی یک امر کاملا طبیعی هستش. خیلی از افرادی که میخوان توی تست خوانندگی شرکت کنند برای بار اول هستش که می‌خوان پا توی استودیو بذارن پس بدیهی هستش که استرس داشته باشن یا خیلی از ماها زمانی که می‌خواستیم کنکور بدیم پر از استرس و نگرانی بودیم چون قرار بوده آیندمون رقم بخوره.

  تست صدا هم مشابه به کنکور هستش چون قراره بخشی از آیندمون رو تعیین کنه.

  رقابت همیشه وجود داره اما گوی سبقت توسط افرادی برده میشه که بسیار اصولی و کاربردی مسیر رو طی کنند که ما در آکادمی آموزش خوانندگی پورپروین بعد از قبولی توی تست افرادی که استعداد و توانایی لازم رو داشته باشن کمک میکنیم تا بتونن مسیر نا هموار مارکتینگ موسیقی رو راحت‌تر طی کنن و با تلاش خودشون به نتیجه مطلوب برسن.

  هدف از تست خوانندگی

  هدف ما از انجام تست خوانندگی کشف استعدادهای جدید در این عرصه و هم‌چنین رشد و ارتقای آنها می‌باشد.

  در نهایت تهیه و تولید آلبوم موسیقی و ساخت تک آهنگ توسط تیم حرفه‌ای و قدرتمند آکادمی پورپروین با صدای همین خوانندگان.

  تمامی خوانندگان پذیرفته شده مورد حمایت ما قرار می‌گیرند و بخشی از هزینه تولید آلبوم موسیقی آن‌ها به عهده آکادمی می‌باشد، که درصد اسپانسرینگ وابسته به پلن تولید و سطح خواننده متفاوت می‌باشد که مشاورین ما پس از انجام تست شرایط را برای خوانندگان بازگو می‌کنند.

  لازم به ذکر است پذیرفته شدن در تست به معنای موفقیت تام نیست و این شروعی‌ است ازیک مسیر طولانی و این مسیر علاوه بر استعداد و دانش، نیازمند صبر،استقامت و امید می‌باشد.

  هدف از تست خوانندگی

  انواع سبک های مورد تست خوانندگی

  پاپ
  پاپ تلفیقی
  کلاسیک ایرانی

  شرایط و ضوابط شرکت در تست خوانندگی