چگونه خواننده شویم؟ چگونه خواننده معروف شویم

چگونه خواننده معروف شویم؟

خواننده شدن یک هنر است و برای تبدیل شدن به یک هنرمند، باید مسیر صحیح آموزش آن را طی کرد. این ساده‌ترین پاسخ برای کسانی که می پرسند چگونه خواننده شویم؟ مانند هر کاری در جهان، برای خواننده شدن نیز نیاز به شرکت در دوره آموزش خوانندگی دارید و آموزش خوانندگی به شما کمک می کند که پله پله، خود را به یک خواننده تبدیل نمایید.

در این مقاله به این سوال که برای خواننده شدن باید چیکار کرد ؟ پاسخ می دهیم و به چگونگی کشف استعداد صدایی و انواع صداها از نظر حنجره و همچنین انواع تکنیک‌های خوانندگی خواهیم پرداخت.

جالب است بدانید تا زمانی که یاد نگرفته اید چگونه از حنجره خود صدای مناسب خارج کنید نمی توانید بفهمیدکه آیا استعداد خوانندگی دارید یا نه، بنابراین واقعا باید به آموزش بها بدهید حتی اگر فکر می کنید استعدادی ندارید.

آیا من صدای خوبی برای خوانندگی دارم؟

اگر می توانید با صدای بلند این مقاله را بخوانید، باید صراحتاً بگویم که بله! تمام کسانی که می توانند به شکل عادی صحبت کنند، پس در حنجره خود دارای تارهای صوتی هستند؛ اما این پرسش معمولاً در راستای همان پرسش معروف است که چگونه خواننده شویم؟

قطعاً منظور از صدا برای خواننده شدن کمی متفاوت است صدا برای حرف زدن خواهد بود؛ اما آنچه باید بدانید این است که داشتن تار صوتی سالم، برای تبدیل شدن به یک خواننده تقریباً کافی است؛ چرا که شما باید تارهای صوتی خود را مانند هر ماهیچه دیگری در بدنتان تقویت کنید. همچنین می توانید اقدام به تست خوانندگی برای ارزیابی خود کنید.

چگونه خواننده شوم؟

برای خواننده شدن باید چیکار کرد؟

اگر شما هم به دنبال پاسخی برای این سوال ” برای خواننده شدن باید چیکار کرد ؟ ” هستید در جواب این سوال باید گفت : مراحل خواننده شدن چند مرحله دارد که می توانید آن‌ها را در ادامه همین پست یاد بگیرید و با خود بسنجید که چگونه می توانید با شرکت در کلاس خوانندگی استعدادهای نهفته خود را در این زمینه پرورش دهید.

مراحل خواننده شدن

برای خواننده شدن دو نکته وجود دارد که ما در این بخش ب آنها اشاره کرده ایم.

1- تیمبر یا رنگ صدا در خوانندگی

نخستین و شاید با اهمیت‌ترین مرحله برای کشف استعداد خوانندگی پیش از شرکت در دوره آموزش خوانندگی ، درک رنگ صدایی خویشتن است. رنگ صدایی در واقع مشخصه‌ای حنجره است که به کمک آن می توانیم صدای افراد مختلف را از هم تشخیص دهیم. همانطور که 16 میلیون رنگ مختلف در صفحه نمایشگر شما وجود دارد، بی نهایت رنگ صدایی مختلف نیز می تواند در جهان وجود داشته باشد.

پیش از هر چیز باید بدانید که شما قرار نیست با فشار آوردن به تارهای صوتی خود، سعی در تقلید صداهای رایج داشته باشید. بلکه برای کشف استعداد واقعی خود، باید تلاش کنید که رنگ صدایی خود را پیدا نمایید. اگر می پرسید چگونه خواننده شویم، بگذارید بگوییم در گام اول رنگ صدایی خود را بدون تقلید از هیچکس بیابید.

رنگ صدا برای خواننده شدن

جنس صدای شما می تواند شاخص مهمی برای خواننده شدن باشد. این رنگ صدایی می تواند تعیین کننده سبک ترانه هایی که می توانید بخوانید نیز باشد.

به عنوان مثال اگر خواننده‌ای مثل رضا یزدانی با رنگ صدایی خاص خود نمی توانست درک صحیحی از جنس صدای خود داشته باشد، بدون شک نمی توانست سبک موسیقی خاص و مستقل خود را نیز ایجاد نماید.

این موضوع تقریباً برای تمام خوانندگانی که سبک موسیقیایی و جنس صدایی مستقل خود را دارند، صادق است؛ بنابراین سعی کنید جنس صدای خود را بشناسید.

2- گستره صوتی حنجره

دومین گام پیش از شرکت در کلاس خوانندگی ، درک صحیحی از گستره صدایی شما است. هر استادی در هر کلاسی پیش از آموزش خوانندگی نیاز دارد که گستره صوتی شما را بشناسد.

برای درک بهتر گستره صوتی حنجره باید این را بدانید که موسیقی از 7 نت اصلی تشکیل شده که به صورت دایره‌ای تکرار می شوند و در هر دوره تکرار، یک اکتاو بالا‌تر می روند. دقیقاً مانند یک راه پله گرد که در هر طبقه از 7 پله تشکیل شده و طبقه به طبقه همان پله‌ها در همان موقعیت تکرار می شوند. در موسیقی به هر کدام از این طبقات، یک اکتاو می گویند.

حال برای درک موضوع، باید بدانید که حنجره هر نفر نمی تواند در تمامی این گستره بی پایان عمل کند و به طور معمول یک حنجره بین 1.5 تا 2 اکتاو نت را می تواند بدون فشار آوردن ادا کند؛ بنابراین اینکه این بازه صوتی در کدام طبقات از این ساختمان 11 طبقه را در بر می گیرد؟ برای این که راحت‌تر بتوان این اندازه گیری‌ها را انجام داد، گستره صوتی به 4 دسته اصلی تقسیم شده است که شامل: باس، تنور، آلتو و سوپرانو می‌شود.

برای خواننده شدن باید چیکار کرد

این دسته بندی از بم‌ترین صداها که متعلق به مردان است تا زیر‌ترین صدا‌ها که برای خانوم‌ها است، دسته بندی می‌شود. آقایان معمولاً دارای صداهایی در گستره صوتی باس یا تنور هستند و خانوم‌ها نیز گستره صوتی آلتو و سوپرانو را در بر می گیرند. البته دسته بندی‌های دیگری بینابین این دسته بندی‌ها نیز وجود دارند؛

اما دسته‌های اصلی همین 4 دسته هستند. برای اینکه بدانیم چگونه خواننده شویم، اول باید برای تست صدا رایگان نزد یک استاد خواننده یا استاد سلفژ و همراه با سازی مانند پیانو برویم و نت‌های بم و زیر حنجره خود را بخوانیم تا با توجه به نت هایی که صحیح خوانده شد، گستره صوتی حنجره مشخص شود.

چگونه خواننده معروف شویم

 • روی تکنیک های آوازی خود خیلی زیاد کار کنید
 • آهنگ های حیرت انگیز بخوانید
 • بر این باور باشید که می توانید یک خواننده معروف شوید
 • با خوانندگان مشهور ارتباط بر قرار کنید

تکنیک‌های خوانندگی

تکنیک‌های خوانندگی بخشی از پاسخ پرسش چگونه خواننده شویم را به شما می دهد که مربوط به شرکت در دوره آموزش خوانندگی است. شما این تکنیک‌ها را در کلاس خوانندگی فرا خواهید گرفت و در طی فراگیری همین تکنیک‌ها است که تبدیل به یک خواننده حرفه‌ای خواهید شد. تکنیک هایی که باید در طی این مسیر فرا بگیرید، بسیار متنوع و گسترده هستند؛ اما مهم‌ترین آن‌ها را می توان اینگونه بر شمرد:

 • چگونگی ادای نت‌ها از حنجره و سینوس‌های سر
 • چگونگی ایجاد تحریر در حنجره
 • چگونگی استفاده از تحریر در هنگام آواز خواندن
 • تکنیک نفس گیری و مدیریت تنفس در آواز
 • چگونگی مدیریت میمیک چهره و حرکات صورت در حین آواز خواندن
 • زبان بدن در خوانندگی
 • تکنیک‌های مربوط به خوانندگی بر روی صحنه
 • و…

برای موفقیت در این تکنیک‌ها که بخش مهمی از خواننده شدن هستند، باید دوره آموزشی حرفه‌ای و استانداردی را برای خود انتخاب کنید.

خواننده شدن بیش از هر چیز نیاز به پشتکار و راهنمایی دارد. برای اینکه بدانیم چگونه خواننده شویم ، باید مسیر صحیح خوانندگی را پیش بگیریم و در انتخاب دوره آموزش خوانندگی بسیار دقت نماییم. پس از پیدا کردن یک کلاس خوانندگی خوب و حرفه ای، باید با پشتکار فراوان یکی پس از دیگری گام‌های لازم را برای کسب مهارت‌ها طی کنیم و بدون عجله و با صبوری و تلاش، به سوی موفقیت در این زمینه حرکت نماییم.

چگونه خواننده خوبی شویم

دوره‌های آموزشی پورپروین ، یکی از حرفه‌ای‌ترین و کامل‌ترین دوره‌های آموزش خوانندگی است که با آموزش صفر تا صد خوانندگی در مسیر خواننده شدن به شما آموزش خواهد داد. کلاس‌های آکادمی پورپروین هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در پکیج‌های مختلف برای شما محیا شده تا شما نیز بتوانید حتی در همین دوره شیوع بیماری کرونا از خانه خود و بدون نیاز به رفت و آمد در سطح شهر و بدون محدودیت جغرافیایی از هر جای جهان که هستید، دوره آموزش خوانندگی را طی نمایید.

در دوره‌های آموزش خوانندگی پورپروین ، شما تمام آنچه برای تبدیل شدن به یک خواننده نیاز داشته باشید را در اختیار خواهید داشت؛ چرا که در این دوره‌ها علاوه بر تکنیک‌های اولیه خوانندگی، تکنیک‌های خوانندگی بر روی صحنه و تمامی تکنیک‌های دیگری که ممکن است در این مسیر به کار شما بیاید را در اختیار خواهید داشت.

 

چگونه خواننده شوم؟ این سؤال، سؤالیه که همه شاگردام و همه مراجعه‌ کنندگان به مجموعه من بارها می‌پرسند.

مواردی که این زیر براتون میارم حرفای شما هم هست که اگر نبود الان در حال خوندن این مطلب نبودید.

آدمایی که به خوانندگی علاقه دارند و دوست دارند که خواننده بشن همیشه سوال هایی مثل:

مگه چیه من از فلان خواننده کمتره؟!

خداییش صدای من بهتر از اون خوانندهه نیست؟!

من می‌تونم یه خواننده معروف بشم؟!

حتماً پول دار بوده تا تونسته به این نتیجه برسه!

و…..

همه علاقه مندان به خوانندگی جمله هایی نظیر به این جملاتی که گفتم رو به کرات ازش استفاده می‌کنند.

باز به سؤال اول برگردیم:

چگونه خواننده شوم؟

واقعیت این هستش 1 درصد از مسیر چگونه خواننده شوم؟ داشتن صدای خوب هستش.

پارامترهای خیلی زیادی وجود داره تا بتونیم خواننده موفقی بشیم.

مشکل اصلی زمانی شروع میشه که با دیدن افراد موفق، فقط توو چشم ترین موارد منجر به موفقیتش رو می بینن.مثلا اینکه این خواننده با یه آهنگ معروف شد.

ولی همیشه اون مواردی که کمتر دیده میشه یا حتی اصلا قابل رؤیت نیست نقش مهمتری رو تووی موفقیت افراد ایفا میکنه. مثل اینکه اون خواننده چقدر تلاش کرده که به معروفیت برسه، آیا فقط بخاطر صدای خوبی که داشته معروف شده؟

اون خواننده قبل از اینکه معروف بشه چند تا آهنگ خونده؟ و هزاران مثالی که میشه برای این موضوع عنوان کرد؟

قراره از این به بعد در مورد تمام مواردی که لازم هستش شما داشته باشید تا بتونید یه خواننده موفق بشید صحبت کنیم،

تا اگر صدای مناسب رو داشته باشید و صداتون لیاقت لازمه رو داشته باشه که بتونه مطرح بشه،

اون موارد رو کسب کنی تا بتونی یه خواننده موفق بشیو به جواب چگونه خواننده شوم؟ برسی.

پ.ن: اگه ما می خواهیم مسیر درست رو بریم نباید کورکورانه عمل کنیم؛ باید همه عوامل رو بررسی کنیم و بعد از اون اقدام به حرکت کنیم.

آکادمی پورپروین

تست خوانندگی و آموزش صدا در آکادمی خوانندگی پوپروین

آکادمی پورپروین دوره آموزش خوانندگی به صورت غیر حضوری را برای شما فراهم کرده تا شما به رویای خودتون دست پیدا کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
150 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تارا‌علی‌پور
تارا‌علی‌پور
۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۷:۳۲ ب٫ظ

سلام‌من‌دختر‌13ساله‌هستم‌و‌علاقه‌زبادی‌به‌خوانندگی‌دارم‌،آیا‌چون‌من‌دخترم‌نمیتوانم‌خواننده‌شوم
لطفا‌پاسخ‌بدید☺️

لیان
لیان
پاسخ به  تارا‌علی‌پور
۱۳۹۹-۰۹-۰۷ ۱۱:۳۴ ب٫ظ

درود. برای دریافت مشاوره با آکادمی تماس بگیرید

amirmohamad
amirmohamad
پاسخ به  تارا‌علی‌پور
۱۴۰۰-۰۷-۲۱ ۱۰:۱۵ ب٫ظ

چرا نمیتونی عزیز?

حنانه
حنانه
پاسخ به  تارا‌علی‌پور
۱۴۰۱-۰۵-۲۱ ۲:۴۱ ب٫ظ

منم مثل تو دخترم و ۱۳ سالمه ما میتونیم خواننده بشیم ولی تو ایران فک نکنم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
۱۳۹۹-۱۰-۲۲ ۱۲:۴۳ ب٫ظ

سلام من دختر هستم ۱۲ سالم هم هست ولی همه به من میگن توی ایران نمیشه یک زن خواننده شد ولی من خیــلی به خوانندگی علاقه دارم چیکار باید بکنم؟

لیان
لیان
پاسخ به  کاربران ناشناس
۱۳۹۹-۱۰-۲۵ ۱۰:۳۱ ق٫ظ

سلام
هر کسی میتونه برای دل خودش و لذت بردن از خوندنش خوانندگی کنه و به نتیجه برسه. فرقی نمیکنه جمسیت چی باشه

ایسان
ایسان
پاسخ به  لیان
۱۴۰۰-۰۵-۱۲ ۱:۰۰ ب٫ظ

سلام من دختری 12 ساله هستم و به خواننده گی علاقه دارم یک سوال داشتم آیا می شود بیرون از ایران خواننده شد

missjaf
missjaf
پاسخ به  ایسان
۱۴۰۰-۰۵-۲۰ ۳:۵۴ ب٫ظ

درود
ایسان عزیز با توجه به اینکه در خارج از کشور هیچ محدودیتی وجود ندارد پس از گذراندن کلاس های خوانندگی می شود خواننده شد.

یه بنده خدا
یه بنده خدا
۱۴۰۰-۰۲-۳۱ ۴:۴۰ ب٫ظ

سلاممن یه دختر 12 ساله هستم و علاقه زیادی به خوانندگی دارم
آیا کسی در سن کم هم میتواند خواننده شه

لیان
لیان
پاسخ به  یه بنده خدا
۱۴۰۰-۰۳-۰۱ ۲:۰۵ ب٫ظ

درود بر شما
اگر به بلوغ صدایی رسیده باشید میتونید شروع کنید

سیروس
سیروس
پاسخ به  یه بنده خدا
۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۵:۴۱ ب٫ظ

چرا نمیشه؟!
جاستین بیبر بچه بود و خواننده شد!

لیان
لیان
پاسخ به  سیروس
۱۴۰۰-۰۵-۰۴ ۱۰:۱۹ ق٫ظ

پیشنهاد ما این هستش تا زمانی که فرد به بلوغ صدایی نرسیده تمرین صداسازی و خوانندگی انجام نده

ناشناس
ناشناس
۱۴۰۰-۰۳-۱۱ ۴:۰۳ ب٫ظ

سلام
بلوغ صدایی یعنی چه؟

لیان
لیان
پاسخ به  ناشناس
۱۴۰۰-۰۳-۱۲ ۵:۴۱ ب٫ظ

درود بر شما از قسمت ویدیوهای آموزشی رایگان ویدیو مربوط به بلوغ صدایی رو ببینید

Habij
Habij
۱۴۰۰-۰۳-۳۱ ۵:۳۸ ب٫ظ

سلام خسته نباشید!
من صدای خوبی دارم؛ حس میکنم صدای خودم رو پیدا کردم و صدام تقلید از صداهای رایج نیست.. قبل از خوندن ووکال وارم آپ رو انجام میدم؛ سعی میکنم به حنجرم آسیب نزنم؛ از سلامت صدا و حنجرم خیلی مواظبت میکنم و در کل صدای ایده آلی دارم و با خوانندگی آشنایی کافی رو دارم..
فقط میخوام بدونم به نظر شما چه طور خوانندگی رو، نه فقط برای سرگرمی، بلکه به طور حرفه‌ای و در راستای یک خواننده موفق شدن شروع کنم؟
مثلا داخل یک کانال یوتیوب فعالیت کنم و آهنگ کاور کنم؟ یا داخل یک پیج اینستا فعالیتم رو شروع کنم؟ یا برم داخل گروه کر؟ یا..؟

لیان
لیان
پاسخ به  Habij
۱۴۰۰-۰۴-۰۱ ۱۲:۵۸ ب٫ظ

درود بر شما. جهت گرفتن تایم مشاوره از طریق ارتباز با ما با مجموعه در ارتباط باشید

علی
علی
۱۴۰۰-۰۴-۰۵ ۱۱:۰۷ ب٫ظ

سلام من ۱۶ سالمه و خیلی علاقه به خوانندگی دارم ولی چون تو سن بلوغم صدام کلفته آیا میتونم خواننده شوم

لیان
لیان
پاسخ به  علی
۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۱۰:۱۱ ق٫ظ

درود بر شما. پیشنهاد ما این هستش تا زمانی که بلوغ صداییتون کامل نشده سراغ خوانندگی و تمرین کردن نرید و بعد از اینکه به بلوغ صدایی رسیدید این کار رو شروع کنید و تا اون زمان یک ساز رو یاد بگیرید

M
M
۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۵:۱۸ ب٫ظ

سلام خسته‌نباشید من یه سوال‌داشتم… من علاقم خوانندگی به زبان خارجیه ، ایرادی نداره که از این بسته آموزشها استفاده‌کنم ؟ یعنی خوندن به فارسی و انگلیسی فرق‌داره ؟

لیان
لیان
پاسخ به  M
۱۴۰۰-۰۴-۱۳ ۴:۴۷ ب٫ظ

درود بر شما. صداسازی پایه تموم سبک ها و زبان ها هستش. فرقی نمیکنه شما چه سبک یا به چه زبونی بخواید بخونید باید صداسازی رو آموزش ببینید. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر از طریق ارتباط با ما با مجموعه در ارتباط باشید

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
۱۴۰۰-۰۴-۲۷ ۸:۳۶ ب٫ظ

عالی

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
۱۴۰۰-۰۵-۱۵ ۰:۴۴ ق٫ظ

سلام من 15سالمه از بچه گی عاشق خواندگی بودم شما بگید من چیکار کنم که صدام بهتر شه

missjaf
missjaf
پاسخ به  کاربران ناشناس
۱۴۰۰-۰۵-۲۰ ۳:۵۷ ب٫ظ

درود
برای خوانده شدن لازم هست که به کلاسهای آموزش خوانندگی شرکت کنید برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید و مطالب را با دقت مطالعه فرمایید.
https://pourparvin.com/singing-training-period/

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۱۲:۵۳ ب٫ظ

کجا میتونیم تست بدیم میشه در تهران رو بگید؟

لیان
لیان
پاسخ به  کاربران ناشناس
۱۴۰۰-۰۶-۱۳ ۱۰:۵۴ ق٫ظ

به بخش تست خوانندگی مراجعه کنید

لیان
لیان
پاسخ به  کاربران ناشناس
۱۴۰۱-۱۱-۰۵ ۳:۱۴ ب٫ظ

درود بر شما تست صدا به صورت غیز حضوری هستش از طزیق بخش تست صدا ثبت نامتون رو انجام بدید زمان تست کارشناسان ما باهاتون تماس میگیرند

ساغر
ساغر
۱۴۰۰-۰۶-۰۶ ۱۱:۴۶ ق٫ظ

سلام. وقتتون بخیر. من ی دختر 18 ساله هستم که علاقه زیادی به خوانندگی دارم میخواستم بدونم که میشه کلاسهای خوانندگی شرکت کنم و اصلا چطوری یک دختر میتونه خواننده بشه؟
ممنون ازتون

لیان
لیان
پاسخ به  ساغر
۱۴۰۰-۰۶-۱۳ ۱۰:۵۲ ق٫ظ

درود بر شما
میتونید از دوره های آموزشی آکادمی استفاده کنید

ناشناس
ناشناس
۱۴۰۰-۰۶-۱۳ ۲:۱۶ ب٫ظ

سلام من 11 سالمه و عاشق خوانندگیم و خواستم بگم الان تو کرونا کلاسای موسیقی مگه بسته نیست ؟

لیان
لیان
پاسخ به  ناشناس
۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۵:۱۴ ب٫ظ

درود بر شما
دوره های آموزشی آکادمی به صورت ویدیو پکیج هستش و پیشنهاد ما برای افرادی که هنوز به بلوغ صدایی نرسیدن این هستش که آموزش خوانندگی و صداسازی نبینن و زمانی که بلوغ صدایی براشون اتفاق افتاد شروع کنند

HOSSEIN
HOSSEIN
۱۴۰۰-۰۶-۱۹ ۲:۲۴ ق٫ظ

سلام.
من یک نوجوان ۱۴ساله هستم.
خیلی دوست دارم یک خواننده ماهر و معروف شوم.
چیکار باید بکنم؟

لیان
لیان
پاسخ به  HOSSEIN
۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۵:۱۰ ب٫ظ

درود بر شما
پیشنهاد ما این هستش که تا زمانی که به بلوغ صدایی نرسیدید تمرین صداسازی و خوانندگی انجام ندید

ایدا
ایدا
پاسخ به  HOSSEIN
۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱:۱۳ ق٫ظ

سلام خدمت شما
آقای پور پروین من الان ۱۴ سالمه من منتظر میمونم که به سن ۱۷ ۱۸ سالگی برسم و اون وقت توی تست خوانندگی شما شرکت کنم لازمه که همراه با موسیقی آهنگ خونده شه یا به صورت خام هم میشه ؟
و اینکه باید یک آهنگ رو کامل بخونی یا چند خط کافیه ؟
و من خودمم نمی‌دونم صدام خوبه یا نه ولی چون به خوانندگی علاقه زیادی دارم دوست دارم نظر شمارو راجب و صدام بدونم و این ایرادی نداره؟

لیان
لیان
پاسخ به  ایدا
۱۴۰۰-۰۷-۰۷ ۹:۰۱ ب٫ظ

درود بر شما
جنس صدا کاملا یک چیز سلیقه‌ای هستش یعنی از نظر من مخاطب ممکن هستش صداس یک فرد قشنگ باشه ولی از نظر شخص دیگه قشنگ نباشه.
در مورد تست هم هر زمان که ثبت نام کنید کارشناسان باهاتون تماس میگیرند و شرایط رو براتون توضیح میدن

سالار
سالار
۱۴۰۰-۰۷-۲۱ ۱۰:۲۸ ق٫ظ

سلام. من مقالتون رو خوندم و به تمام جواب سوالاتم رسیدم ممنون میشم راجع به اینکه چگونه می توانیم آهنگ خودمون رو معروف کنیم یه راهنمایی کنید.

لیان
لیان
پاسخ به  سالار
۱۴۰۰-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۵ ق٫ظ

درود بر شما
برای دریافت مشاوره جهت پخش کار از طریق ارتباط با ما با مجموعه در تماس باشید

ثنا
ثنا
۱۴۰۰-۰۷-۲۴ ۶:۱۳ ب٫ظ

سلام
من ثنا هستم 14 سالمه و از الان بی نهایت علاقه دارم به خوانندگی یا یه سلبریتی بودن چون رویای منه باید چه رشته ای رو انتخاب کرد و تو چه درسایی خوب فعالیت کنیم ؟؟
و از الان دارم زبان تمرین میکنم که اگه تونستم به جایی برسم و بخونم بتونم خارجی ام بخونم

لیان
لیان
پاسخ به  ثنا
۱۴۰۰-۰۷-۲۵ ۱۰:۵۸ ق٫ظ

درود بر شما
میتونید زمانی که به بلوغ صدایی رسیدید فعالیتتون رو توی این زمینه شروع کنید پیشنهاد ما این هست تا زمانی که بلوغ صدایی براتون اتفاق نیفتاده صداسازی و خوانندگی انجام ندید

.....
.....
۱۴۰۰-۰۷-۳۰ ۷:۲۰ ب٫ظ

سلام من دخترم ۱۵ سالم و دوست دارم اودیشن داخل کمپانی در کره بدم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

اگه میشه کمکم کنید که چطوری می تونم اود یشن و روی صدام تمرین کنم

آخرین ویرایش 2 سال قبل توسط .....
لیان
لیان
پاسخ به  .....
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۵:۰۴ ب٫ظ

درود بر شما
اطلاعاتی در زمینه خواسته شده نداریم
برای تمرین کردن هم باید آموزش ببینید اگر به بلوغ صدایی رسیدید
برای آموزش هم میتونید از دوره های آموزشی آکادمی استفاده کنید

محمد یاسین
محمد یاسین
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۷:۳۲ ب٫ظ

سلام من یه پسر ۱۳ ساله ام که میخوام خواننده رپ پاپ و هیت پر طرفداربشم…اگه میشه بگین که تست خوانندگی رو باید کجا بریم و کلاس رو کجا بریم..من تو تهران زندگی میکنم اگه میشه آدرس بدین ممنونم

لیان
لیان
پاسخ به  محمد یاسین
۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۱۲:۲۷ ب٫ظ

درود بر شما
تست خوانندگی تو زمینه رپ نداریم

علی محمدی
علی محمدی
۱۴۰۰-۰۸-۰۸ ۱۱:۰۱ ب٫ظ

سلام و خسته نباشید بر شما
من ۱۲ سالمه و تا ششم دبستان درس خوندم می خوام بدونم آیا می شه دیگه درسم رو ادامه ندم و خواننده شوم یا نه ؟؟

لیان
لیان
پاسخ به  علی محمدی
۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۱۲:۲۱ ب٫ظ

درود بر شما
مورد اول این هستش که تا زمانی که به بلوغ صدایی نرسیدید تمرین صداسازی و خوانندگی انجام ندید
مورد دوم این هستش که به هیچ عنوان درستون رو کنار نذارید و کنار درستون خوانندگی رو انجام بدید

امید شکیب
امید شکیب
۱۴۰۰-۰۸-۰۹ ۱۱:۴۱ ب٫ظ

سلام منظورتون از صدای کامل بلوغ چیه
یعنی تو چه سنی میشه صدای کامل بلوغ داشت ؟

لیان
لیان
پاسخ به  امید شکیب
۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۱۲:۲۰ ب٫ظ

بلوغ صدایی برای هر کس متفاوت هستش ویدیوهای مربوط به بلوغ رو از بخش ویدیوهای آموزشی مشاهده کنید

ㅣㅇㅊㅎ
ㅣㅇㅊㅎ
۱۴۰۰-۰۸-۱۱ ۶:۵۵ ب٫ظ

Hello
بنده تصمیم گرفتم خواننده بشوم ، 14ساله هستم و خیلی دوست دارم در کره یا فرانسه خوانندگی کنم ، رقصنده هم همینطور ، آیا در ایران موسیقی دارد و می خواهم خارج خوانندگی کنم ????

لیان
لیان
پاسخ به  ㅣㅇㅊㅎ
۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۱۱:۱۶ ق٫ظ

درود بر شما
اگر بلوغ صدایی براتون اتفاق افتاده میتونید خوانندگی رو شروع کنید
در زمینه کشورهایی که گفتید اطلاعاتی نداریم

mohamad aryamanesh
mohamad aryamanesh
۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۱۲:۳۶ ب٫ظ

سلام وقت بخیر ،کلاس های آموزش رو چگونه انتخاب کنیم و از کجا پیدا کنم

لیان
لیان
پاسخ به  mohamad aryamanesh
۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۱۱:۰۵ ق٫ظ

درود بر شما
دوره های آموزشی آکادمی فقط به صورت ویدیو پکیج هستش که از بخش آموزش خوانندگی میتونید دوره ها رو مشاهده کنید

سینا
سینا
۱۴۰۰-۰۸-۲۶ ۶:۰۵ ب٫ظ

سلام من پسری ۱۴ ساله هستم به خوانندگی خیلی علاقه دارم خیلی هم راجع بهش تحقیق کردم.
تو یکی از تحقیقات هم گفته بود که باید بعد از سن بلوغ شروع به کار‌کرد که اگه صدا تغییر کرد بر ذهن و روان ما اثر نزاره!
ببخشید این درسته که باید بعد از سن بلوغ شروع به کار کرد؟

لیان
لیان
پاسخ به  سینا
۱۴۰۰-۰۸-۲۹ ۳:۱۵ ب٫ظ

سلام بله
از بخش ویدیوهای آموزشی ویدیو مربوط به بلوغ صدا رو ببینید

زهرا کاظمی
زهرا کاظمی
۱۴۰۰-۰۸-۲۸ ۵:۰۲ ب٫ظ

سلام من 14 سالمه میخوام خواننده شوم خیلی هم علاقه دارم

لیان
لیان
پاسخ به  زهرا کاظمی
۱۴۰۰-۰۸-۲۹ ۳:۱۵ ب٫ظ

درود بر شما
برای افراد زیر 18 سال تست نداریم

Mn.mhd
Mn.mhd
۱۴۰۰-۰۹-۰۲ ۱۰:۴۸ ق٫ظ

سلام من از آهنگ خیلی خوشم میاد د احساس می کنم صدای خوبی دارم ولی بقیه من رو مسخره می کنن!

البته من به آهنگ های خارجی علاقه دارم و سعی من دی اینه که موسیقی انگلیسی بنوازم

یا صدای خودم

آخرین ویرایش 2 سال قبل توسط Mn.mhd
آیلا
آیلا
۱۴۰۰-۰۹-۰۴ ۱۲:۰۷ ب٫ظ

سلام من ۱۴سالمه من زیاد صدای خوبی ندارم ولی یکی از آرزو های بچگی من بوده که خواننده بشم و هنوزم هست خیلی دوست دارم خواننده بشم آیا میتونم من خواننده بشم چون خیلی به خوانندگی علاقه دارم ولی زیاد صدام عالی نیس
میشه جواب منو بدین?

لیان
لیان
پاسخ به  آیلا
۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۸:۳۴ ب٫ظ

درود بر شما
همه آدم ها با هر جنس صدایی میتونن خوانندگی کنن چون جنس صدا کاملا یه چیز سلیقه ای هستش

طهورا
طهورا
۱۴۰۰-۰۹-۰۵ ۱۰:۱۵ ق٫ظ

سلام من ۱۵ سالمه و ب بلوغ صدایی رسیدم و از صدام راضیم ولی از اونجایی ک خانوادم ی خانواده ‌‌ی مذهبین نمیتونم هیچ وقت خواننده شم و خانوادم مسخرم میکنن ولی اطرافیانم خیلی از صدام تعریف میکنن و ب اندازه خودم تکنیک های خوانندگی رو بلدم ولی نیمدونم چکار کنم

لیان
لیان
پاسخ به  طهورا
۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۸:۳۳ ب٫ظ

درود بر شما
از طریق بخش ویدیوهای آموزشی ویدیو 3 مسیر برای شروع رو ببینید

...
...
۱۴۰۰-۰۹-۰۶ ۱۲:۲۲ ب٫ظ

سلام من یک دختر ۱۴ ساله هستم احساس می کنم صدام خیلی خوبه و میتونم خواننده خوبی بشم ولی خوب مشکل اینه که خواننده شدن یک زن توی ایران ممنوعه و نمیتونه تو ایران خوانندگی کنه?

نمیگم
نمیگم
۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۶:۲۵ ب٫ظ

سلام من خیلی دوست دارم خواننده بشم باید چیکارکنم

لیان
لیان
پاسخ به  نمیگم
۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۸:۰۲ ب٫ظ

درود بر شما
میتونید توی تست ثبت نام کنید

سیما
سیما
۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۶:۲۵ ب٫ظ

منم دوست دارم خواننده بشم

لیان
لیان
پاسخ به  سیما
۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۸:۰۲ ب٫ظ

درود بر شما
از طریق بخش تست صدا ثبت نامتون رو انجام بدید هر زمان تست باشه کارشناسان باهاتون تماس میگیرند

ناشناس
ناشناس
۱۴۰۰-۰۹-۱۴ ۶:۴۰ ب٫ظ

سلام من دختر ۱۵ ساله هستم خیلی به خواننده علاقه دارم چطوری باید خوانند شوم فقط مراحله می خواهم که انجام بدم

لیان
لیان
پاسخ به  ناشناس
۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۷:۵۸ ب٫ظ

درود بر شما
برای افراد زیر 18 سا تست نداریم

حبیب ام پی
حبیب ام پی
۱۴۰۰-۰۹-۱۷ ۸:۵۳ ق٫ظ

سلام من از کوچیکی خوانندگی را دوست داشتم من 14سال دارم ایا میتونم خواننده بشوم لطفا پاسخ بدید

آخرین ویرایش 2 سال قبل توسط حبیب ام پی
لیان
لیان
پاسخ به  حبیب ام پی
۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۷:۵۸ ب٫ظ

درود بر شما
بهتر هستش بلوغ صدایی براتون اتفاق بیفته بعد شروع کنید

حبیب ام پی
حبیب ام پی
۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۱:۲۴ ب٫ظ

من میخوام خواننده بشم باید چیکار کنم

لیان
لیان
پاسخ به  حبیب ام پی
۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۷:۵۷ ب٫ظ

درود بر شما
از طریق بخش تست خوانندگی توی تست ثبت نام کنید هر زمان که تست باشه کارشناسان باهاتون تماس میگیرند

عرفان محمدی
عرفان محمدی
پاسخ به  لیان
۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۳:۴۰ ب٫ظ

سلام من عرفان هستم 14 سالمه صدام خیلی خوبه نسبتا شعر می‌نویسیم میخونم و دوست دارم تو کار تنظیم ملودی هم کار کنم و یاد بگیرم باید از کی شروع کنم به نظرتون

لیان
لیان
پاسخ به  عرفان محمدی
۱۴۰۰-۰۹-۲۸ ۱۱:۰۱ ب٫ظ

درود بر شما
زمانی که بلوغ صدایی براتون اتفاق افتاد

احسان
احسان
۱۴۰۰-۰۹-۲۵ ۱۱:۴۲ ب٫ظ

سلام من احسانم
صدامم خوبه
تازه شروع کردم خوانندگی رو
مشاوره میخوام

لیان
لیان
پاسخ به  احسان
۱۴۰۰-۰۹-۲۸ ۱۰:۵۹ ب٫ظ

درود بر شما
برای دریافت مشاوره از طریق بخش ارتباط با ما با مجموعه در تماس باشید

Taban
Taban
۱۴۰۰-۰۹-۳۰ ۱۰:۱۴ ق٫ظ

سلام.
من یه سوال داشتم اینکه دختر ها هم بلوغ صدا دارن؟
یعنی صدامون تغییر می کنه؟

لیان
لیان
پاسخ به  Taban
۱۴۰۰-۰۹-۳۰ ۵:۲۹ ب٫ظ

درود بر شما
بله خانم‌ها هم بلوغ صدایی دارند

Taban
Taban
۱۴۰۰-۱۰-۰۱ ۱:۴۴ ب٫ظ

یه سوال دیگه
من به بلوغ صدایی رسیدم و می خوام شروع کنم
چطوری شروع کنم؟
یعنی قدم اول برای خواننده شدن چیه؟
رنگ صدامو کامل می شناسم تمرین های مربوط رو هم انجام دادم
می تونم نت های بالا یا پایین رو بخونم و تاحالا چندین اهنگ کاور کردم اما برای ساخت اهنگ و انتشارش قدم اول چیه؟
ممنونم خسته نباشید.

لیان
لیان
پاسخ به  Taban
۱۴۰۰-۱۰-۰۵ ۶:۱۲ ب٫ظ

درود بر شما
ویدیو 3مسیر برای شروع خوانندگی رو از طریق بخش ویدیوهای آموزشی ببینید

Taban
Taban
پاسخ به  لیان
۱۴۰۰-۱۰-۰۵ ۸:۵۷ ب٫ظ

میشه لطفا لینکش رو بهم بدید؟
پیداش نکردم
تشکر

لیان
لیان
پاسخ به  Taban
۱۴۰۰-۱۰-۱۳ ۹:۲۸ ق٫ظ

توی قسمت ویدیوهای آموزشی میتونید مشاهده کنید

ROSE
ROSE
۱۴۰۰-۱۰-۱۹ ۱۱:۵۸ ق٫ظ

دختر ایرانی میتونه خواننده بشه؟

لیان
لیان
پاسخ به  ROSE
۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۱:۱۳ ب٫ظ

درود بر شما
هر کسی میتونه بخونه

Saeid
Saeid
۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۶:۱۲ ب٫ظ

سلام
من ۱۵سالمه و خیلی علاقه دارم به خوانندگی
وبرای همین دائم میخونم وتمرین میکنم با کارائوکی ونمیدونستم که اگه صدا به بلوغ نرسیده باشه ضرر داره میخواستم بدونم من که نمیدونستم تا الان ضرر برای صدام داشته یا نه و تا وقتی که صدام به بلوغ نرسیده یعنی نباید اصلا خوند

لیان
لیان
پاسخ به  Saeid
۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۹:۴۲ ق٫ظ

درود بر شما
پیشنهاد ما این هستش که تا زمانی که به بلوغ صدایی نرسیدید این کار رو انجام ندید و تا اون زمان یک ساز رو یاد بگیرید

روجین سلیمانی
روجین سلیمانی
۱۴۰۰-۱۰-۲۵ ۸:۳۶ ب٫ظ

اکادمی برای دخترا هم هست؟؟

لیان
لیان
پاسخ به  روجین سلیمانی
۱۴۰۰-۱۰-۲۹ ۹:۴۳ ق٫ظ

درود بر شما
چه چیزی؟ آموزش یا خوندن آهنگ؟

فاطمه
فاطمه
۱۴۰۰-۱۱-۱۴ ۸:۴۶ ق٫ظ

سلام
من یه دخترم و یکی دوساله که فهمیدم به خوانندگی خیلی علاقه دارم خانوادم نسبت به این قضیه خیلی بی تفاوت هستن و هیچ کلاسی هم نرفتم نمیدونم هم استعداد دارم یا نه اما خودم میخونم و حتی نمیدونم از کجا باید شروع کنم

لیان
لیان
پاسخ به  فاطمه
۱۴۰۰-۱۱-۱۶ ۸:۴۳ ب٫ظ

درود بر شما
از طریق بخش ویدیوهای آموزشی ویدیو 3 مسیر برای شروع خوانندگی رو ببینید

ariana
ariana
۱۴۰۰-۱۲-۰۴ ۱:۲۷ ب٫ظ

سلام من دختر 20سالم از بچگی عاشق خوندن بودم همیشه هم با خودم اهنگ زمزمه میکنم اما صدای من خاص نیست که بقیه بشنون بگن صداش قشنگه یه صدای کاملا عادی هیچ راهی نیست که ادم بتونه صداشو تغییر بده و زیباتر بشه ؟؟

لیان
لیان
پاسخ به  ariana
۱۴۰۰-۱۲-۱۲ ۹:۲۱ ق٫ظ

درود بر شما
مورد اول اینکه جنس صدا یه چیز ذاتی هستش و قابل تغییر نیست مورد بعدی اینکه جنس صدا کاملا یه چیز سلیقه‍ای هستش
از نظر یه شخص ممکنه صدای یه فردی قشنگ باشه از نظر شخص دیگه ممکنه اون صدا قشنگ نباشه

هیچکس
هیچکس
۱۴۰۰-۱۲-۱۱ ۹:۴۶ ق٫ظ

سلام من ۲۴ سالمه خیلی ها بهم گفتن صدات عالیه منظورم از خیلی ها همین کسانی که تو عرصه موسیقی و آواز هستند رو میگم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی ام کنید

لیان
لیان
پاسخ به  هیچکس
۱۴۰۰-۱۲-۱۲ ۹:۱۷ ق٫ظ

درود بر شما
ویدیو 3مسیر برای شروع خوانندگی رو ببینید

محمد سلیانی
محمد سلیانی
۱۴۰۰-۱۲-۱۱ ۲:۳۷ ب٫ظ

سلام من یک جوان ۱۷ ساله هستم بنا به گفته های خانواده و ادمایی که اطرافم هستن صدایه خوبی دارم و خودم هم متوجه این موضوع شده ام اما نمیدونم چه کاری باید بکنم و نیاز به راهنمایی دارم ! ممنون ♡

لیان
لیان
پاسخ به  محمد سلیانی
۱۴۰۰-۱۲-۱۲ ۹:۱۷ ق٫ظ

درود بر شما
ویدیو 3مسیر برای شروع خوانندگی رو ببینید

محمد حسین
محمد حسین
۱۴۰۱-۰۱-۱۰ ۲:۵۰ ق٫ظ

سلام
من ۱۴ سالمه و عاشق خوانندگی هستم
از نظر خودم صدام خوبه ولی اطرافیان نظر دیگه ای دارن
کمی صدام بده چون تو سن بلوغم خواستم بدونم به نظر شما از چه سنی آموزش آواز شروع کنم ؟
و برای خواننده شدن کلاس آواز کافیه؟البته علاوه بر تمرین و تلاش؟

لیان
لیان
پاسخ به  محمد حسین
۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۵:۱۸ ب٫ظ

درود بر شما
زمانی که به بلوغ صدایی رسیدید میتونید اموزش و خوندن رو شروع کنید
بلوغ صدایی در افراد مختلف هستش

راحیل
راحیل
۱۴۰۱-۰۱-۱۴ ۰:۳۰ ق٫ظ

سلام من یه دختر 16 ساله هستم یهو به خواننده گی علاقه مند شدم نمیتونم خوب بخونم در شرایطی نیستم ک کلاس برم چ کار کنم لطفا پاسخ بدین خیلی ممنون

لیان
لیان
پاسخ به  راحیل
۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۵:۱۶ ب٫ظ

درود بر شما
طبیعتا باید اموزش ببینید

مهرداد
مهرداد
۱۴۰۱-۰۱-۲۲ ۱۰:۵۶ ب٫ظ

با سلام … من ۲۹ سالمه و وقتی که با خواننده همخوانی میکنم حس خوبی بهم دست میده و صدام به نظر خودم عالیه ولی وقتی بدون موسیقی و صدای خواننده میخونم یکم از محدوده سبک خوندن خواننده خارج میشم و کمی هم صدام بد به نظرم میرسه . به نظر شما این یه استعداد میتونه باشه یا توهمیه که شاید خیلیا دارن

لیان
لیان
پاسخ به  مهرداد
۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۵:۰۷ ب٫ظ

درود بر شما
این مورد طبیعی هستش که زمان که با خواننده میخونید حس بهتری دارید نسبت به زمانی که خودتون به تنهایی میخونید
برای اینکه بتونید به تنهایی هم خوب بخونید باید تمرین داشته باشید و در کنارش اموزش ببینید

مهرداد
مهرداد
۱۴۰۱-۰۱-۲۲ ۱۱:۰۰ ب٫ظ

ممنون میشم راهنماییم کنید . مدت هاست که واسه خودم میخونم …تن صدام بیشتر بین صدای ابی و داریوش هست و چند نفری بهم گفتن صدات مثل دوبلور ها هست یکی دو نفر هم گفتن صدات باب خوندنه . شما چه نظرری دارین به نظر میرسه که روزی روی صحنه بخونم ؟؟؟

لیان
لیان
پاسخ به  مهرداد
۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۵:۰۵ ب٫ظ

درود بر شما
همه ادمها با هر جنس صدایی که دارند میتونن بخونن. چون جنسصدا کاملا یه چیز سلیقه ای هستش
شما میتونید از طریق بخش تست صدا اقدام کنید

امیر پیربداقی
امیر پیربداقی
۱۴۰۱-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۴ ب٫ظ

خیلی دوست دارم خواننده بشم چه کاری باید انجام بدم لطفا بگید ممنون میشم ??

لیان
لیان
پاسخ به  امیر پیربداقی
۱۴۰۱-۰۲-۰۸ ۱:۲۰ ب٫ظ

درود بر شما
میتونید از طریق تست صدا شروع کنید
به بخش تست صدای رایگان داخل سایت مراجعه کنید و ثبت نامتون رو انجام بدید

Nazi
Nazi
۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۰:۵۳ ق٫ظ

سلام من یه دخترم ۱۲ سالمه به خوانندگی علاقه ی زیادی دارم آیا میتونم خواننده بشم؟

لیان
لیان
پاسخ به  Nazi
۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۶:۱۵ ب٫ظ

درود بر شما
اگر به بلوغ صدایی رسیده باشید میتونید شروع کنید

علی
علی
۱۴۰۱-۰۲-۲۵ ۱۱:۴۵ ق٫ظ

سلام من‌ می خوام یه خواننده معروف شوم مثل ماکان بند ولی از صدای خود خیلی راضی نیستم می توانید کمکم کنید

لیان
لیان
پاسخ به  علی
۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۶:۱۱ ب٫ظ

درود بر شما
جنس صدا کاملا یه چیز سلیقه ای هستش
خیلی عوامل برای مطرح شدن باید کنار هم قرار بگیره

علی حیدری
علی حیدری
۱۴۰۱-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۱ ب٫ظ

سلام من 17 سالمه و علاقه زیادی به خوانندگی دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم یا چجوری تست بدم

آخرین ویرایش 2 سال قبل توسط 09175404814
لیان
لیان
پاسخ به  علی حیدری
۱۴۰۱-۰۴-۱۱ ۶:۵۶ ب٫ظ

درود بر شما
از طریق بخش تست صدا ثبت نامتون رو انجام بدید