چگونه خواننده شویم؟ چگونه خواننده معروف شویم

چگونه خواننده معروف شویم؟

خواننده شدن یک هنر است و برای تبدیل شدن به یک هنرمند، باید مسیر صحیح آموزش آن را طی کرد. این ساده‌ترین پاسخ برای کسانی که می پرسند چگونه خواننده شویم؟ مانند هر کاری در جهان، برای خواننده شدن نیز نیاز به شرکت در دوره آموزش خوانندگی دارید و آموزش خوانندگی به شما کمک می کند که پله پله، خود را به یک خواننده تبدیل نمایید.

در این مقاله به این سوال که برای خواننده شدن باید چیکار کرد ؟ پاسخ می دهیم و به چگونگی کشف استعداد صدایی و انواع صداها از نظر حنجره و همچنین انواع تکنیک‌های خوانندگی خواهیم پرداخت.

جالب است بدانید تا زمانی که یاد نگرفته اید چگونه از حنجره خود صدای مناسب خارج کنید نمی توانید بفهمیدکه آیا استعداد خوانندگی دارید یا نه، بنابراین واقعا باید به آموزش بها بدهید حتی اگر فکر می کنید استعدادی ندارید.

آیا من صدای خوبی برای خوانندگی دارم؟

اگر می توانید با صدای بلند این مقاله را بخوانید، باید صراحتاً بگویم که بله! تمام کسانی که می توانند به شکل عادی صحبت کنند، پس در حنجره خود دارای تارهای صوتی هستند؛ اما این پرسش معمولاً در راستای همان پرسش معروف است که چگونه خواننده شویم؟

قطعاً منظور از صدا برای خواننده شدن کمی متفاوت است صدا برای حرف زدن خواهد بود؛ اما آنچه باید بدانید این است که داشتن تار صوتی سالم، برای تبدیل شدن به یک خواننده تقریباً کافی است؛ چرا که شما باید تارهای صوتی خود را مانند هر ماهیچه دیگری در بدنتان تقویت کنید. همچنین می توانید اقدام به تست خوانندگی برای ارزیابی خود کنید.

چگونه خواننده شوم؟

برای خواننده شدن باید چیکار کرد؟

اگر شما هم به دنبال پاسخی برای این سوال ” برای خواننده شدن باید چیکار کرد ؟ ” هستید در جواب این سوال باید گفت : مراحل خواننده شدن چند مرحله دارد که می توانید آن‌ها را در ادامه همین پست یاد بگیرید و با خود بسنجید که چگونه می توانید با شرکت در کلاس خوانندگی استعدادهای نهفته خود را در این زمینه پرورش دهید.

مراحل خواننده شدن

برای خواننده شدن دو نکته وجود دارد که ما در این بخش ب آنها اشاره کرده ایم.

1- تیمبر یا رنگ صدا در خوانندگی

نخستین و شاید با اهمیت‌ترین مرحله برای کشف استعداد خوانندگی پیش از شرکت در دوره آموزش خوانندگی ، درک رنگ صدایی خویشتن است. رنگ صدایی در واقع مشخصه‌ای حنجره است که به کمک آن می توانیم صدای افراد مختلف را از هم تشخیص دهیم. همانطور که 16 میلیون رنگ مختلف در صفحه نمایشگر شما وجود دارد، بی نهایت رنگ صدایی مختلف نیز می تواند در جهان وجود داشته باشد.

پیش از هر چیز باید بدانید که شما قرار نیست با فشار آوردن به تارهای صوتی خود، سعی در تقلید صداهای رایج داشته باشید. بلکه برای کشف استعداد واقعی خود، باید تلاش کنید که رنگ صدایی خود را پیدا نمایید. اگر می پرسید چگونه خواننده شویم، بگذارید بگوییم در گام اول رنگ صدایی خود را بدون تقلید از هیچکس بیابید.

رنگ صدا برای خواننده شدن

جنس صدای شما می تواند شاخص مهمی برای خواننده شدن باشد. این رنگ صدایی می تواند تعیین کننده سبک ترانه هایی که می توانید بخوانید نیز باشد.

به عنوان مثال اگر خواننده‌ای مثل رضا یزدانی با رنگ صدایی خاص خود نمی توانست درک صحیحی از جنس صدای خود داشته باشد، بدون شک نمی توانست سبک موسیقی خاص و مستقل خود را نیز ایجاد نماید.

این موضوع تقریباً برای تمام خوانندگانی که سبک موسیقیایی و جنس صدایی مستقل خود را دارند، صادق است؛ بنابراین سعی کنید جنس صدای خود را بشناسید.

2- گستره صوتی حنجره

دومین گام پیش از شرکت در کلاس خوانندگی ، درک صحیحی از گستره صدایی شما است. هر استادی در هر کلاسی پیش از آموزش خوانندگی نیاز دارد که گستره صوتی شما را بشناسد.

برای درک بهتر گستره صوتی حنجره باید این را بدانید که موسیقی از 7 نت اصلی تشکیل شده که به صورت دایره‌ای تکرار می شوند و در هر دوره تکرار، یک اکتاو بالا‌تر می روند. دقیقاً مانند یک راه پله گرد که در هر طبقه از 7 پله تشکیل شده و طبقه به طبقه همان پله‌ها در همان موقعیت تکرار می شوند. در موسیقی به هر کدام از این طبقات، یک اکتاو می گویند.

حال برای درک موضوع، باید بدانید که حنجره هر نفر نمی تواند در تمامی این گستره بی پایان عمل کند و به طور معمول یک حنجره بین 1.5 تا 2 اکتاو نت را می تواند بدون فشار آوردن ادا کند؛ بنابراین اینکه این بازه صوتی در کدام طبقات از این ساختمان 11 طبقه را در بر می گیرد؟ برای این که راحت‌تر بتوان این اندازه گیری‌ها را انجام داد، گستره صوتی به 4 دسته اصلی تقسیم شده است که شامل: باس، تنور، آلتو و سوپرانو می‌شود.

برای خواننده شدن باید چیکار کرد

این دسته بندی از بم‌ترین صداها که متعلق به مردان است تا زیر‌ترین صدا‌ها که برای خانوم‌ها است، دسته بندی می‌شود. آقایان معمولاً دارای صداهایی در گستره صوتی باس یا تنور هستند و خانوم‌ها نیز گستره صوتی آلتو و سوپرانو را در بر می گیرند. البته دسته بندی‌های دیگری بینابین این دسته بندی‌ها نیز وجود دارند؛

اما دسته‌های اصلی همین 4 دسته هستند. برای اینکه بدانیم چگونه خواننده شویم، اول باید برای تست صدا رایگان نزد یک استاد خواننده یا استاد سلفژ و همراه با سازی مانند پیانو برویم و نت‌های بم و زیر حنجره خود را بخوانیم تا با توجه به نت هایی که صحیح خوانده شد، گستره صوتی حنجره مشخص شود.

چگونه خواننده معروف شویم

 • روی تکنیک های آوازی خود خیلی زیاد کار کنید
 • آهنگ های حیرت انگیز بخوانید
 • بر این باور باشید که می توانید یک خواننده معروف شوید
 • با خوانندگان مشهور ارتباط بر قرار کنید

تکنیک‌های خوانندگی

تکنیک‌های خوانندگی بخشی از پاسخ پرسش چگونه خواننده شویم را به شما می دهد که مربوط به شرکت در دوره آموزش خوانندگی است. شما این تکنیک‌ها را در کلاس خوانندگی فرا خواهید گرفت و در طی فراگیری همین تکنیک‌ها است که تبدیل به یک خواننده حرفه‌ای خواهید شد. تکنیک هایی که باید در طی این مسیر فرا بگیرید، بسیار متنوع و گسترده هستند؛ اما مهم‌ترین آن‌ها را می توان اینگونه بر شمرد:

 • چگونگی ادای نت‌ها از حنجره و سینوس‌های سر
 • چگونگی ایجاد تحریر در حنجره
 • چگونگی استفاده از تحریر در هنگام آواز خواندن
 • تکنیک نفس گیری و مدیریت تنفس در آواز
 • چگونگی مدیریت میمیک چهره و حرکات صورت در حین آواز خواندن
 • زبان بدن در خوانندگی
 • تکنیک‌های مربوط به خوانندگی بر روی صحنه
 • و…

برای موفقیت در این تکنیک‌ها که بخش مهمی از خواننده شدن هستند، باید دوره آموزشی حرفه‌ای و استانداردی را برای خود انتخاب کنید.

خواننده شدن بیش از هر چیز نیاز به پشتکار و راهنمایی دارد. برای اینکه بدانیم چگونه خواننده شویم ، باید مسیر صحیح خوانندگی را پیش بگیریم و در انتخاب دوره آموزش خوانندگی بسیار دقت نماییم. پس از پیدا کردن یک کلاس خوانندگی خوب و حرفه ای، باید با پشتکار فراوان یکی پس از دیگری گام‌های لازم را برای کسب مهارت‌ها طی کنیم و بدون عجله و با صبوری و تلاش، به سوی موفقیت در این زمینه حرکت نماییم.

چگونه خواننده خوبی شویم

دوره‌های آموزشی پورپروین ، یکی از حرفه‌ای‌ترین و کامل‌ترین دوره‌های آموزش خوانندگی است که با آموزش صفر تا صد خوانندگی در مسیر خواننده شدن به شما آموزش خواهد داد. کلاس‌های آکادمی پورپروین هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در پکیج‌های مختلف برای شما محیا شده تا شما نیز بتوانید حتی در همین دوره شیوع بیماری کرونا از خانه خود و بدون نیاز به رفت و آمد در سطح شهر و بدون محدودیت جغرافیایی از هر جای جهان که هستید، دوره آموزش خوانندگی را طی نمایید.

در دوره‌های آموزش خوانندگی پورپروین ، شما تمام آنچه برای تبدیل شدن به یک خواننده نیاز داشته باشید را در اختیار خواهید داشت؛ چرا که در این دوره‌ها علاوه بر تکنیک‌های اولیه خوانندگی، تکنیک‌های خوانندگی بر روی صحنه و تمامی تکنیک‌های دیگری که ممکن است در این مسیر به کار شما بیاید را در اختیار خواهید داشت.

 

چگونه خواننده شوم؟ این سؤال، سؤالیه که همه شاگردام و همه مراجعه‌ کنندگان به مجموعه من بارها می‌پرسند.

مواردی که این زیر براتون میارم حرفای شما هم هست که اگر نبود الان در حال خوندن این مطلب نبودید.

آدمایی که به خوانندگی علاقه دارند و دوست دارند که خواننده بشن همیشه سوال هایی مثل:

مگه چیه من از فلان خواننده کمتره؟!

خداییش صدای من بهتر از اون خوانندهه نیست؟!

من می‌تونم یه خواننده معروف بشم؟!

حتماً پول دار بوده تا تونسته به این نتیجه برسه!

و…..

همه علاقه مندان به خوانندگی جمله هایی نظیر به این جملاتی که گفتم رو به کرات ازش استفاده می‌کنند.

باز به سؤال اول برگردیم:

چگونه خواننده شوم؟

واقعیت این هستش 1 درصد از مسیر چگونه خواننده شوم؟ داشتن صدای خوب هستش.

پارامترهای خیلی زیادی وجود داره تا بتونیم خواننده موفقی بشیم.

مشکل اصلی زمانی شروع میشه که با دیدن افراد موفق، فقط توو چشم ترین موارد منجر به موفقیتش رو می بینن.مثلا اینکه این خواننده با یه آهنگ معروف شد.

ولی همیشه اون مواردی که کمتر دیده میشه یا حتی اصلا قابل رؤیت نیست نقش مهمتری رو تووی موفقیت افراد ایفا میکنه. مثل اینکه اون خواننده چقدر تلاش کرده که به معروفیت برسه، آیا فقط بخاطر صدای خوبی که داشته معروف شده؟

اون خواننده قبل از اینکه معروف بشه چند تا آهنگ خونده؟ و هزاران مثالی که میشه برای این موضوع عنوان کرد؟

قراره از این به بعد در مورد تمام مواردی که لازم هستش شما داشته باشید تا بتونید یه خواننده موفق بشید صحبت کنیم،

تا اگر صدای مناسب رو داشته باشید و صداتون لیاقت لازمه رو داشته باشه که بتونه مطرح بشه،

اون موارد رو کسب کنی تا بتونی یه خواننده موفق بشیو به جواب چگونه خواننده شوم؟ برسی.

پ.ن: اگه ما می خواهیم مسیر درست رو بریم نباید کورکورانه عمل کنیم؛ باید همه عوامل رو بررسی کنیم و بعد از اون اقدام به حرکت کنیم.

آکادمی پورپروین

تست خوانندگی و آموزش صدا در آکادمی خوانندگی پوپروین

آکادمی پورپروین دوره آموزش خوانندگی به صورت غیر حضوری را برای شما فراهم کرده تا شما به رویای خودتون دست پیدا کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
150 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عرشیا علیجانی
عرشیا علیجانی
۱۴۰۱-۰۴-۱۲ ۱۱:۰۹ ق٫ظ

سلام من ساز سنتور رو حرفه دارم کار میکنم میشه هم سنتور زد هم خوند چون هم دوست دارم بخونم همهم ساز سنتور رو دوست دارم

لیان
لیان
پاسخ به  عرشیا علیجانی
۱۴۰۱-۱۱-۰۵ ۳:۲۶ ب٫ظ

درود بر شما بله میشه مشکلی نداره

متین گودرزی
متین گودرزی
۱۴۰۱-۰۴-۱۳ ۰:۳۰ ق٫ظ

آقایون در چه سنی به بلوغ صدا میرسن

لیان
لیان
پاسخ به  متین گودرزی
۱۴۰۱-۰۶-۰۶ ۴:۱۶ ب٫ظ

درود برشما
بلوغ صدایی توی هر فرد متفاوت هستش

هستی امدادی
هستی امدادی
۱۴۰۱-۰۴-۱۸ ۱۰:۵۲ ب٫ظ

سلام خسته نباشید من دختر ۱۹ ساله هستم و خوب درواقع از وقتی بچه بودم همه میگفتن صدام برای گویندگی قشنگه و از همون از بچگی موسیقی هارو جوری میخوندم که معلما ازم فیلم میگرفتن و الان دیگه واقعا تسلط کامل روی اهنگ دارم که میتونم چطوری کجا بالا پایین بیارم صدامو و الان که ۱۹ سالمه همه اطرافیانم متعجب میشن براشون میخونم و میگن صدام مثل بیلی هستش و خوب میخوام واقعا خواننده بشم حتی چند تا موسیقی خوندم که تو انیستا گذاشتم و همه خیلی خوششون اومد جوری که گفتن انقدر صدام قشنگه که لازم به موسیقی یا ویرایش صدا ندارم
لطفا کمکم کنید خواننده بشم نمیخوام فراموش کنم

لیان
لیان
پاسخ به  هستی امدادی
۱۴۰۱-۰۶-۰۶ ۴:۱۱ ب٫ظ

درود بر شما
میتونید از بخش تست صدا اقدام کنید

رضا
رضا
۱۴۰۱-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۳ ب٫ظ

سلام من خیلی خیلی دوست دارم خوانده شم و رپر باید از کجا شروع کنم

لیان
لیان
پاسخ به  رضا
۱۴۰۱-۰۶-۰۶ ۴:۰۷ ب٫ظ

درود بر شما
تخصصی در زمینه رپ نداریم متاسفانه

شریف کاظمی
شریف کاظمی
۱۴۰۱-۰۵-۰۹ ۱:۲۱ ب٫ظ

سلام من 18 سالمه از افغانستان و صدای خوبی دارم آیا من میتونم در ایران آواز بخونم به سبک ایرانی؟

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط شریف کاظمی
لیان
لیان
پاسخ به  شریف کاظمی
۱۴۰۱-۰۶-۰۶ ۴:۰۳ ب٫ظ

درود بر شما
بله میتونید

سید غلامرضا حسینی
سید غلامرضا حسینی
۱۴۰۱-۰۵-۳۰ ۱۰:۵۶ ق٫ظ

من بسیار صدای خوبی دارم خیلی دلم میخواد خواننده بشم

سبحان
سبحان
۱۴۰۱-۰۶-۰۲ ۶:۱۶ ب٫ظ

سلام من 19 سالمه و سنتوریستم و علاقه به خوانندگی دارم . حدود یک ساله به طور میانگین در روز 5 نخ سیگار میکشم. سیگار رو کم کم بزارم کنار میتونم صدای خوبی داشته باشم ؟ یا دیگه حنجرم رو خراب کردم برا همیشه؟

لیان
لیان
پاسخ به  سبحان
۱۴۰۱-۰۶-۰۶ ۳:۵۸ ب٫ظ

درود بر شما
طبیعتا آسیب رسیده ولی بعد از ترک زمان میبره تا ترمیم شه. بهتر هستش به پزشک هم مراجعه کنید

......
......
۱۴۰۱-۰۶-۱۲ ۲:۱۴ ق٫ظ

سلام
من خیلی دوست دارم خواننده بشم استعداد و علاقه رو هم دارم و نسبتا صدای خوبی هم دارم میتونم ازتون کمک بگیرم تا بتونم خواننده بشم ؟

لیان
لیان
پاسخ به  ......
۱۴۰۱-۰۹-۰۱ ۹:۱۹ ب٫ظ

با سلام میتونید از طریق تست صدا اقدام کنید

محمد شکری
محمد شکری
۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۱:۳۴ ب٫ظ

سلام من ۴۴ سال دارم و آقا هستم من در این سن اگر بخوام خواننده بشم امکان پذیر هست یا نه آیا در این سن هم اقدام برای درخواست خوانندگی می کنند یا دیر شده چطور به طور آنلاین می تونید از من تست بگیرید

لیان
لیان
پاسخ به  محمد شکری
۱۴۰۱-۰۸-۱۱ ۱۱:۳۶ ق٫ظ

درود بر شما برای شروع هیچ وقت دیر نیست
برای شرکت توی تست هم از طریق بخش تست صدا ثبت نامتون رو انجام بدید هر زمان که تست باشه کارشناسان باهاتون هماهنگ میکنن

سارا....موسیقی
سارا....موسیقی
۱۴۰۱-۰۷-۰۶ ۱۱:۵۹ ق٫ظ

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من از موقعی که ۴ ساله بودم به خوانندگی علاقه خیلی زیاد داشتم الان که مدرسه ها باز شده برای دوستام یه اهنگ خوندن خیلی از صدام خوششون اومد هر روز براشون اهنگ میخوانم از کجا میتونم شروع کنم ✋?❤️

لیان
لیان
پاسخ به  سارا....موسیقی
۱۴۰۱-۰۸-۱۱ ۱۱:۳۴ ق٫ظ

درود بر شما اگر به بلوغ صدایی رسیده باشید میتونید شروع کنید به آموزش دیدن

Ali
Ali
۱۴۰۱-۱۰-۰۴ ۶:۳۲ ق٫ظ

سلام خسته نباشین من میخوام به تمرین صدام وبرای بهترشدن صدام ادامه بدم

لیان
لیان
پاسخ به  Ali
۱۴۰۱-۱۱-۰۵ ۳:۱۵ ب٫ظ

درود بر شما
باید آموزش ببینید

ely
ely
۱۴۰۱-۱۰-۲۴ ۱۰:۰۶ ب٫ظ

سلام .
من ۱۷ سالمه و از ۱۳ سالگی علاقه شدیدی به خوانندگی دارم . علاقه ام انقدر زیاده که کلا فقط به خوانندگی فکر میکنم . صدام هم به نظر خودم خوبه . یک بار توی مدرسه توی یکی از کلاسای خالی برای دوستم آهن hello ادل رو خوندم و واقعا متعجب شد و گفت صدات خیلی خوبه . میسه کمک کنید لطفا من خیلی خوانندگی رو دوست دارم البته به زبان انگلیسی . و اینکه اگه خواننده بشم . میتونم توی کشور دیگه خوانندگی کنم؟

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط ely
لیان
لیان
پاسخ به  ely
۱۴۰۱-۱۱-۰۵ ۳:۱۷ ب٫ظ

درود بر شما ما فقط به زبان فارسی کار میکنیم

شقایق سواری
شقایق سواری
۱۴۰۲-۰۲-۰۹ ۱۱:۱۹ ق٫ظ

سلام ببخشید من دختر 21 ساله ام وصدام خوبه همه هم میگن صدام فوق العاده س الان هم نمی دونم باید از کجا شروع کنم یا کجا باید تست صدا بدم خواهش میکنم کمکم کنید تا من وخیلی ازنوجوانا دیگه که در این کار پیشه دارن رو با دستتون به بالا بکشید بالا……
ممنون میشم به داد ما نوجوونا برسید

لیان
لیان
پاسخ به  شقایق سواری
۱۴۰۲-۰۲-۲۵ ۲:۴۹ ب٫ظ

درود بر شما در تست صدا ثبت نامتون رو انجام بدید هر زمان که تست باشه کارشناسان باهاتون تماس میگیرند

Mehran Alien
Mehran Alien
۱۴۰۲-۰۲-۲۴ ۷:۵۷ ب٫ظ

سلام
من صدای نسبتا خبی دارم و چنتا اهنگ تو استودیو خوندم و میخام ب صورت رسمی شرو کنم ب خوانندگی
واقا جایی هست ک بتونع کمکم کنع من میخوام ب این هنر ادامه بدم
اگ میتونید واقا راهنمایی کنید تا از ی جایی شرو کنم رسمی

لیان
لیان
پاسخ به  Mehran Alien
۱۴۰۲-۰۲-۲۵ ۲:۴۴ ب٫ظ

درود بر شما میتونید از بخش تست صدا توی تست ثبت نام کنید

راشل
راشل
۱۴۰۲-۰۳-۳۱ ۱۱:۲۵ ق٫ظ

سلام من دخترم 15سالمه اصلا نیازی ب اموزش برای ساختن صدا ندارم چون از بچگی می خوندم جوری ک همه میگن صدات به یه دختر 15 نمی خوره و خیلی گرمه نمبخوام از خود تعریفی باشه ولی صدای عالی دارمو اینکه می تونم ب چند صورت بخونم مثلا با صدای نازک بَم کلفت گرم…. من حتی گیتارم کار می کنم ولی مشکل اینجاس میخام بدونم چطوریو از کجا برای خواننده شدن شروع کنم لطفا کمکم کنید

لیان
لیان
پاسخ به  راشل
۱۴۰۲-۰۶-۱۱ ۴:۰۲ ب٫ظ

درود بر شما
میتونید توی تست ثبت نام کنید
از طریق بخش تست صدا

حسین رشیدیان
حسین رشیدیان
۱۴۰۲-۰۷-۱۷ ۱:۲۸ ب٫ظ

من به خوانندگی پاپ علاقه دارم عاشق موسیقی خوانندگی هستم من از تهران جاده خاوران قیام دشت اینم شماره تماس من هست ۰۹۰۴۵۶۱۷۱۶۰ خیلی دوست دارم کسی به من مشاوره بده

امیر علی فرهادی
امیر علی فرهادی
۱۴۰۲-۱۲-۱۰ ۲:۳۵ ب٫ظ

من یک پسر ۱۲ ساله هستم و از استان چهارمحال بختیاری زندگی میکنم همه میگن صدای خوبی دارم و من می تونم آهنگ های محلی و پاپ رو بخونم میخام بدون چطور خواننده شد

لیان
لیان
پاسخ به  امیر علی فرهادی
۱۴۰۳-۰۲-۲۲ ۱۱:۴۷ ق٫ظ

درود بر شما چون هنوز به شن بلوغ نرسیدید بهتر هستش خوانندگی انجام ندید

سالار
سالار
۱۴۰۲-۱۲-۱۳ ۸:۴۷ ب٫ظ

سلاام
من پسر هستم و ۱۵ سالم هست
من وقتی اهنگ میخونم خیلی عالیع فقط یه مشکلی دارم من وقتی پایین میخونم خیلی عالی میخونم ولی وقتی میخوام یکم بالا بخونم صدام میلرزه نمیتونم بخونم چیکار کنم؟

لیان
لیان
پاسخ به  سالار
۱۴۰۳-۰۲-۲۲ ۱۱:۴۶ ق٫ظ

درود بر شما
باید آموزش اصولی ببینید

گونش شاکر
گونش شاکر
۱۴۰۲-۱۲-۲۷ ۰:۲۲ ق٫ظ

سلام من گونش هستم دختری ۱۰ساله ام و خیلی به خوانندگی علاقه دارم و با آهنگ های مختلف میخونم من میتونم تا حدود ۲یا ۳سال دیگه صدای ایده آل و خوبی داشته باشم ؟ من خودم چون که با آهنگ ها میخونم و فلوت و پیانو هم میزنم نسبتاً صدای خوبی دارم میتونید به من کمک کنید و بگید که برای خوانندگی باید از کجا شروع کنم و اینکه از کجا شروع کنم بهتره ؟

لیان
لیان
پاسخ به  گونش شاکر
۱۴۰۳-۰۲-۲۲ ۱۱:۴۴ ق٫ظ

درود بر شما
بهتر هستش تا زمانی که به بلوغ صدایی نرسیدید خوانندگی رو شروع نکنید

محبوبه
محبوبه
۱۴۰۳-۰۲-۱۸ ۰:۲۹ ق٫ظ

سلام وقت بخیر
من ۳۰ سالم هست و تا الان کلاس یا حتی تمرینی برای خوانندگی نداشتم، میخام بدونم با کلاس و تمرین میتونم خواننده بشم یا نه؟
من نت هارو نمیشناسم اصلا نمیدونم چی هستند، هیچ شناختی هم از موسیقی ندارم فقط دوس دارم ولی همیشه خجالت کشیدم و دنبالش نرفتم

لیان
لیان
پاسخ به  محبوبه
۱۴۰۳-۰۲-۲۲ ۱۱:۳۸ ق٫ظ

درود بر شما
همه آدما میتونن بخونن و با آموز دیدن درست و اصولی خوندن رو یاد میگیرید
برای شروع میتونید از دوره های آموزشی ما استفاده کنید و اگر نیاز به مشاوره داشتید شماره تماستون رو بذارید که کارشناسان باهاتون تماس بگیرند یا با آکادمی در ارتباط باشید

هانیه
هانیه
۱۴۰۳-۰۲-۱۹ ۸:۲۷ ب٫ظ

سلام من دختر چهارده ساله ای هستم و دوست دارم بخونم در حالی که اطرافیانم میگن اصلا صدای خوبی ندارم تازه با نت های موسیقی زیاد آشنا نیستم ولی واقعا دوست دارم بخونم لطفا بگید باید چیکار کنم

لیان
لیان
پاسخ به  هانیه
۱۴۰۳-۰۲-۲۲ ۱۱:۳۷ ق٫ظ

سلام وقتتون بخیر باشه
صدای هیچ کس زشت نیست و همه افراد میتونند بخونند
آموزش صداسازی رو شروع کنید
برای آموزش دیدن میتونید از دوره های مجازی ما استفاده کنید در بخش آموزش خوانندگی